Informacje o LED STUDIO

Informacje o nas.

Nasza firma powstała z myślą o kompleksowej obsłudze klientów indywidualnych i biznesowych w zakresie sprzedaży produktów, i wdrożenia rozwiązań oświetleniowych w technologii LED. Wychodząc na przeciw obecnym oczekiwaniom rynkowym stworzyliśmy kompleksową ofertę produktów z branży oświetleniowej dla budynków mieszkaniowych i komercyjnych.

Na rynku oświetleniowym działamy od ponad 4 lat. Jesteśmy dystrybutorem produktów renomowanych firm dzięki którym zdobyliśmy zaufanie tysięcy klientów. Na produkty będące w naszej ofercie udzielamy 2 letniej gwarancji.

Jesteśmy dokładni, stabilni i precyzyjni w każdym aspekcie naszej działalności. Jeżeli już Cię zaskoczymy, to wyłącznie w pozytywny sposób. Jedno jest pewne - nasze produkty i nasze rozwiązania spełnią Twoje oczekiwania w 100%

LED Studio

LED Studio, to profesjonalne salony sprzedaży oświetlenia w technologii LED.
LED Studio, to wysokiej jakości produkty wykonane w z najwyższej jakości materiałów i podzespołów LED. W ofercie żarówki typu GU10, MR16, MR11, E14, E27, G9, G4 oraz kompletne lampy w technologii LED, stosowane w budynakch mieszkalnych, budynkach komercyjnych i użyteczności publicznej.
W produktach sprzedawanych w salonach LED Studio stosowane są moduły LED najlepszych światowych producentów.

Polityka jakości - produktów

Wszystkie produkty, będące w sprzedaży i dystrybucji naszej firmy, są produktami wysokiej jakości. Jakość i niezawodność gwarantują wyspecjalizowani dostawcy, oraz producenci stosujący w procesie produkcji nowoczesne rozwiązania technologiczne, oraz materiały najwyższej jakości.
Produkty posiadają wszystkie wymagane certyfikaty dopuszczające do sprzedaży i gwarantujace bezpieczeństwo użytkowania, min. takie certyfikaty jak: CE, RohS.

Polityka jakości - obsługi klienta

Każdy klient jest dla nas ważny. Kierując się tą zasadą, zaufało już nam wielu klientów, oraz wiele firm. Sukces zawdzięczamy naszemu wieloletniemu doświadczeniu we wspołpracy z klientami detalicznymi, firmami krajowymi i zagranicznymi.

Doświadczenie, oraz wiedza zdobyte przez nas w trakcie wieloletniej pracy, nauczyła nas wyjątkowego i indywidualnego podejścia do każdego klienta.

Tweets
    2015 Verixe Poland - all rights reserved. www.ledstudio.pl