Breaking News

Linie świetlne – nowy trend w dekoracji wnętrz

Meble, Nowoczesne

Nowoczesny minimalizm i efektowny design cały czas są w modzie. Projektanci wnętrz proponują coraz to nowsze rozwiązania, dzięki którym mieszkania mogłyby nabrać takiego właśnie sznytu. Jedną z najnowszych mód tego typu są linie świetlne led. Producent opraw oświetleniowych Topmet również posiada je w swojej ofercie.

Efektowne i wydajne

Najnowszy krzyk mody w dekoracji wnętrz jest nie tylko efektowny i zwracający uwagę, ale także wydajny. Punkty świetlne powoli odchodzą do lamusa, chociaż na pewno wciąż znajdą się fani tego typu rozwiązań. Linie świetlne prezentują się bardzo estetycznie i nowocześnie, skutecznie podkreślając minimalizm wnętrza. Coraz częściej są wdrażani przez architektów wszędzie tam, gdzie zabudowa jest wykonana z płyt kartonowo-gipsowych.

Obecnie na rynku występuje wiele rodzajów profili, dzięki czemu jest całkiem sporo pole do popisów dla dekoratorów i architektów wnętrz. Nowoczesne profile można montować nawet na krawędziach płyt gipsowo-kartonowych, co daje interesujący efekt linii świetnej biegnącej wzdłuż pomieszczenia. Ciekawym rozwiązaniem są również profile kątowe, które podkreślają wymiary pomieszczenia.

Minimalizm jest w modzie, a wraz z nim linie świetlne led. Producent opraw oświetleniowych Topmet chętnie doradzi, jaka instalacja prezentowałaby się najefektowniej w Waszym wnętrzu. Nasz zespół specjalistów chętnie odpowie na wszystkie pytania, jeśli pojawią się jakiekolwiek wątpliwości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *