Breaking News

Topmet Light

topmet

Firma Topmet Light już od 30 lat zajmuje się produkcją wysokiej jakości opraw świetlnych. Wspieramy zarówno klientów biznesowych, jaki i indywidualnych. Od 1989 roku zaufały nam już tysiące Polaków.

Nasza firma nie tylko charakteryzuje się wysoką jakością produktów oraz wykwalifikowaną kadrą, ale także odpowiedzialnym podejściem do biznesu.

Biznes może być etyczny!

Już sam wybór oświetlenia LED czyni nas firmą, która myśli o zrównoważonym, ekologicznym rozwoju. Od 1989 roku udało nam się posadzić w naszej okolicy około 200 drzew, co stanowi sporą ilość, w obliczu nadchodzących zmian klimatycznych. Ponadto, staramy się angażować w lokalne inicjatywy o charakterze edukacyjnym oraz ekologicznym. Wspieramy także naszych pracowników i pomagamy w ich rozwoju naukowym. Wierzymy w inwestycję w zasoby ludzkie, a nasi pracownicy nam się tym odwdzięczają – część z nich jest z nami od samych początków Topmet Light.

Profesjonalna obsługa dla Ciebie

Topmet Light jest również znany ze swojej profesjonalnej obsługi. Nasi pracownicy są wykwalifikowanymi specjalistami, którzy chętnie doradzą Ci w jakiejkolwiek kwestii związanej z oprawami świetlnymi. Wszystkie osoby, które do tej pory z nami współpracowały, były pod wrażeniem naszej dyspozycyjności i elastyczności. Jeśli już teraz macie jakieś pytania lub wątpliwości, skontaktujcie się z nami mailowo lub telefonicznie – z chęcią rozwiejemy wszelkie Wasze wątpliwości i doradzimy najlepszy dla Waszego użytku sprzęt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *