Breaking News

Topmet – najlepszy producent profili aluminiowych LED

Topmet to producent profili aluminiowych LED, który zdobywa zaufanie klientów już od 1989 roku. Od tego czasu nieustannie się rozwijamy i poszerzamy nasze usługi, by docierać do jak najszerszego grona klientów. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i biznesowymi.

Staramy się być maksymalnie dyspozycyjni i elastyczni, gdyż zależy nam przede wszystkim na komforcie i zadowoleniu klienta. W swojej firmie kierujemy się przynajmniej kilkoma wartościami.

Wiara w zasoby ludzkie

Producent profili aluminiowych LED Topmet wierzy w zasoby ludzkie, czyli w swoich pracowników. Część z nich jest z nami od samego początku istnienia firmy. Wspieramy ich nie tylko w rozwoju zawodowym, ale także naukowym, nieraz służyliśmy pomocą merytoryczną przy pracach magisterskich. Wierzymy, że dobra firma opiera się na wieloletnich pracownikach, a nie sezonowo zatrudnionych osobach.

Zrównoważony i etyczny rozwój biznesu

W Topmet wierzymy, że nawet producent profili aluminiowych LED może prowadzić etyczny biznes i wspierać środowisko. Już sam wybór specjalizacji – świateł LED sprawia, że jesteśmy firmą, która dąży do bardziej ekonomicznych i ekologicznych rozwiązań. Od początku naszej działalności zasadziliśmy łącznie 200 drzew, co ma niebagatelne znaczenie w obliczu nadchodzących zmian klimatycznych. Staramy się wspierać lokalne inicjatywy ekologiczne, edukacyjne i sportowe, a także pomagamy Radzie Osiedla. W ramach możliwości, wspieramy również instytucje, które są w największej potrzebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *